AktualnościTurniejeCennikGaleriaDojazdKontakt
tel. 500 036 039
Skanda

Harmonogram turniejów 2017

 
Kwiecień

30.04 - niedziela - 9.00

I turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej - o nagrody Treeneo.com gra pojedyncza
 
Maj
01.05 - poniedziałek - 9.00 I turniej Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody firmy Witold Jacek Serafin Konstrukcje Drewniane gra podwójna
3.05 - środa - 9.00 Towarzyski mecz międzyklubowy z CTZ Wróbel

gra pojedyncza, gra podwójna

6.05 - sobota - 9.00

I turniej Seniorów Olsztyna o Puchary PHU Kasia

gra pojedyncza +60, +45, open
13.05 - sobota - 9.00

II turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej - o nagrody Pana Marcina

gra pojedyncza
20.05 - sobota - 9.00

II turniej Grand Prix Skandy w grze podwójnej o puchary MPEC - Dzień Ciepłownika na Skandzie

gra podwójna
27.05 - sobota - 9.00 II turniej Seniorów Olsztyna o Puchary PHU Kasia gra pojedyncza
+60, +45, open
 
Czerwiec
03.06 - sobota - 9.00 Turniej gry mieszanej - nie rozegrano gra mieszana
10.06 - sobota - 9.00 III turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody ABEA Meble Biurowe (edycja VI) gra pojedyncza
17.06 - sobota - 9.00 III turniej Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody Pana Szymona gra podwójna
24.06 - sobota - 9.00

IV turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody Treeneo.com

gra pojedyncza
 
Lipiec
01.07 - sobota - 9.00

III turniej Seniorów Olsztyna o Puchary PHU Kasia

gra pojedyncza +60, +45, open
08.07 - sobota - 9.00 V turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy DABRO Geodezja gra pojedyncza
15.07 - sobota - 9.00 IV turniej Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody Pana Bogusława gra podwójna
22.07 - sobota - 9.00

VI turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy Łukasz Rusinek. Usługi remontowo-budowlane

gra pojedyncza
29.07 - sobota - 9.00 IV turniej Seniorów Olsztyna o puchary Markol Grawer gra pojedyncza +60, +45, open
 
Sierpień
05.08 - sobota - 9.00 V turniej Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody Sport Academy Olsztyn gra podwójna
12.08 - sobota - 9.00 VII turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody Gabinetu Stomatologicznego Stomak Krystyna i Artur Marczyńscy gra pojedyncza
19.08 - sobota - 9.00 V turniej Seniorów Olsztyna o puchary Markol Grawer gra pojedyncza +60, +45, open
26.08 - sobota - 9.00 VIII turniej Grand Prix w grze pojedynczej o nagrody Treeneo.com gra pojedyncza
 
Wrzesień
03.09 - niedziela - 12.00 (przeniesiony z 2.09)

VI turniej Seniorów Olsztyna o puchary TKKF Skanda

gra pojedyncza +60, +45, open

09.09 - sobota - 9.00

VI turniej Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody Auto Salon Mazurek

gra podwójna
16.09 - sobota - 9.00 Turniej Treeneo.com Masters w grze pojedynczej gra pojedyncza
23.09 - sobota - 9.00 Turniej Masters Seniorów Olsztyna o Puchary PHU Kasia gra pojedyncza +60, +45, open
30.09 - sobota - 9.00 V Olsztyn Masters Mikst gra mieszana
 
Październik
07.10 - sobota - 10.00 VII Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody MPEC gra podwójna
28.10 - sobota - 9.00

Turniej "Rosyjska Ruletka" o puchary Hurtowni MADA (na tie-breaki) - przełożone z 14.10.2017 i 21.10.2017

przełożone na 8 listopada

gra pojedyncza
 
Listopad
08.11 - środa - 15.30 Turniej "Rosyjska Ruletka" o puchary Hurtowni MADA (na tie-breaki) - przełożone z 14.10.2017, 21.10.2017 i 28.10.2017 gra pojedyncza
 

HARMONOGRAM TURNIEJÓW DO POBRANIA (PDF)

REGULAMIN TURNIEJÓW NA SKANDZIE (PDF)

 

Archiwum turniejów 2009

Archiwum turniejów 2010

Archiwum turniejów 2011

Archiwum turniejów 2012

Archiwum turniejów 2013

Archiwum turniejów 2014

Archiwum turniejów 2015

Archiwum turniejów 2016

 

Cennik 2024
30 zł za godzinę - osoby niezrzeszone
20 zł za godzinę - członkowie klubu
Pełny cennik
 
Facebook

Ranking kroczący Grand Prix Skandy
2023/2024
(gra pojedyncza)
1.
Piotr Łaguna
176
2.
Przemysław Zieliński
168
3.
Łukasz Cieciórski

138

4.
Jakub Izdebski
136
5.
Krzysztof Kapiszka
96
6.
Bartosz Kowalewski
88
7.
Jakub Piotrowski
86
8.
Marcin Podliński
72
9.
Łukasz Klimuk
60
10. Mateusz Olszewski
45
Ranking Grand Prix Skandy
2024
(gra podwójna)
1.
Bartosz Kowalewski
88
2.
Łukasz Cieciórski
76
.
Przemysław Zieliński
76
4.
Dariusz Turek
60
.
Wojciech Wietrzykowski
60
6
Szymon Borowski
48
Rankingi TKKF Skanda
 
Tenis na Warmii i Mazurach
Skandę wspierają:
MPEC Olsztyn
DABRO Geodezja
Centrum Tenisa Ziemnego Mariusz Wróbel
ABEA Meble Biurowe
PHU Kasia
JML Joanna i Marcin Podlińscy
Pan Marcin
Hurtownia MADA
Fundacja Centrum Wsparcia Sportu Polska
Auto Salon Mazurek
Pertuś Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Ogrodniczego

Aktualności | Turnieje | Cennik | Galeria | Skanda | Dojazd | Kontakt

TKKF Skanda
10-457 OLSZTYN - ul. Wyszyńskiego 12A
500 036 039 -
kortyskanda@gmail.com

statystyka