AktualnościTurniejeCennikGaleriaDojazdKontakt
tel. 500 036 039
Skanda

Harmonogram turniejów 2019

 
Kwiecień

27.04 - sobota - 9.00

Towarzyski turniej deblowy gra podwójna
 
Maj
01.05 - środa - 9.00 I turniej Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody MPEC Olsztyn gra podwójna
3.05 - piątek - 9.00 Towarzyski mecz międzyklubowy z CTZ Mariusz Wróbel

gra pojedyncza, gra podwójna

4.05 - sobota - 9.00

I turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy Witold Jacek Serafin Konstrukcje Drewniane

gra pojedyncza
11.05 - sobota - 9.00

I turniej Seniorów Olsztyna o nagrody PHU Kasia

gra pojedyncza +50, open
18.05 - sobota - 9.00

II turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy DABRO Geodezja - przeniesiony na 26.05

gra pojedyncza
25.05 - sobota - 9.00 II turniej Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody Gabinetu Stomatologicznego STOMAK Państwa Marczyńskich gra podwójna
26.05 - niedziela - 9.00 II turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy DABRO Geodezja (przeniesiony z 18.05) gra pojedyncza
 
Czerwiec
01.06 - sobota - 9.00 II turniej Seniorów Olsztyna o nagrody PHU Kasia gra pojedyncza +50, open
8.06 - sobota - 9.00 III turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy ABEA Meble Biurowe (edycja VIII) gra pojedyncza
15.06 - sobota - 9.00 III turniej Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody Pana Szymona gra podwójna
22.06 - sobota - 9.00 IV turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody Gabinetu Weterynaryjnego Janusza Bila gra pojedyncza
29.06 - sobota - 9.00

IV turniej Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody Skandy i Pana Szymona

gra podwójna
 
Lipiec
6.07 - sobota - 9.00 III turniej Seniorów Olsztyna o nagrody PHU Kasia gra pojedyncza +50, open
13.07 - sobota - 9.00 V turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy JML Joanna i Marcin Podlińscy gra pojedyncza
20.07 - sobota - 9.00

V turniej Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody firmy Ekspert Kompleksowe Usługi Księgowe i Informatyczne Joanna Urban

gra podwójna
27.07 - sobota - 9.00 Turniej jubileuszowy 35 lat Skandy pod partonatem PNB Paribas Polska gra pojedyncza +60, +45, open
 
Sierpień
03.08 - sobota - 9.00 IV turniej Seniorów Olsztyna o nagrody PHU Kasia gra pojedyncza +50, open
10.08 - sobota - 9.00 VI turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej - Puchar Silnej Woli gra pojedyncza
17.08 - sobota - 9.00 VI turniej Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody Autosalonu Mazurek gra podwójna
24.08 - sobota - 9.00 VII turniej Grand Prix w grze pojedynczej o nagrody firmy DABRO Geodezja gra pojedyncza
31.08 - sobota - 9.00 V turniej Seniorów Olsztyna o nagrody PHU Kasia gra pojedyncza +50, open
 
Wrzesień
7.09 - sobota - 9.00

VIII turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody Pana Marcina

gra pojedyncza
14.09 - sobota - 9.00 VI turniej Seniorów Olsztyna Masters o nagrody PHU Kasia gra pojedyncza +50, open
21.09 - sobota - 9.00 Turniej Grand Prix Skandy Masters w grze pojedynczej gra pojedyncza
28.09 - sobota - 9.00 VII Olsztyn Masters Mikst - przeniesiony na 13.10 gra mieszana
 
Październik
5.10 - sobota - 10.00 VII Grand Prix Skandy w grze podwójnej o nagrody MPEC gra podwójna
12.10 - sobota - 10.00

Turniej "Rosyjska Ruletka" o puchary Hurtowni MADA (na tie-breaki)

gra pojedyncza
13.10 - niedziela - 10.00 VII Olsztyn Masters Mikst (przeniesiony z 28.09) gra mieszana
19.10 - sobota - 10.00 Towarzyski turniej deblowy gra podwójna
 

HARMONOGRAM TURNIEJÓW DO POBRANIA (PDF)

REGULAMIN TURNIEJÓW NA SKANDZIE 2019 (PDF)

 

Archiwum turniejów 2009

Archiwum turniejów 2010

Archiwum turniejów 2011

Archiwum turniejów 2012

Archiwum turniejów 2013

Archiwum turniejów 2014

Archiwum turniejów 2015

Archiwum turniejów 2016

Archiwum turniejów 2017

Archiwum turniejów 2018

 

Cennik 2024
30 zł za godzinę - osoby niezrzeszone
20 zł za godzinę - członkowie klubu
Pełny cennik
 
Facebook

Ranking kroczący Grand Prix Skandy
2023/2024
(gra pojedyncza)
1.
Piotr Łaguna
176
2.
Przemysław Zieliński
168
3.
Łukasz Cieciórski

138

4.
Bartosz Kowalewski
104
5.
Jakub Izdebski
102
6.
Krzysztof Kapiszka
96
7.
Jakub Piotrowski
86
8.
Dariusz Kardaś
76
9.
Marcin Podliński
72
10. Łukasz Klimuk
60
Ranking Grand Prix Skandy
2024
(gra podwójna)
1.
Bartosz Kowalewski
88
2.
Łukasz Cieciórski
76
.
Przemysław Zieliński
76
4.
Dariusz Turek
60
.
Wojciech Wietrzykowski
60
6
Szymon Borowski
48
Rankingi TKKF Skanda
 
Tenis na Warmii i Mazurach
Skandę wspierają:
MPEC Olsztyn
DABRO Geodezja
Centrum Tenisa Ziemnego Mariusz Wróbel
ABEA Meble Biurowe
PHU Kasia
JML Joanna i Marcin Podlińscy
Pan Marcin
Hurtownia MADA
Fundacja Centrum Wsparcia Sportu Polska
Auto Salon Mazurek
Pertuś Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Ogrodniczego

Aktualności | Turnieje | Cennik | Galeria | Skanda | Dojazd | Kontakt

TKKF Skanda
10-457 OLSZTYN - ul. Wyszyńskiego 12A
500 036 039 -
kortyskanda@gmail.com

statystyka