AktualnościTurniejeCennikGaleriaDojazdKontakt
tel. 500 036 039
Skanda

Wyniki Grand Prix Skandy w grze pojedynczej 2019

 



Masters Grand Prix Skandy w grze pojedynczej 21-22 września 2019

drabinka turniejowa - plik PDF

galeria (Facebook)

1/2 finału
Bartosz Kowalewski Przemysław Zieliński 6:2, 6:0
Piotr Łaguna Marcin Podliński 6:2, 6:3
Finał
Bartosz Kowalewski Piotr Łaguna walkower
Mecz o III miejsce
Przemysław Zieliński Marcin Podliński walkower
Mecz o V miejsce
Jakub Piotrowski Jakub Izdebski 6:0, 6:2
 


VIII Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody Pana Marcina 7 września 2019

drabinka turniejowa - plik PDF

galeria (Facebook)

1/2 finału
Piotr Łaguna Jakub Izdebski 6:0, 6:0
Jakub Piotrowski Grzegorz Bukowski 6:2, 3:6, 10:7
Finał
Piotr Łaguna Jakub Piotrowski 6:0, 6:0
Finał turnieju pocieszenia
Piotr Rutkowski Dariusz Turek 7:6, 6:2
 


VII Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy DABRO Geodezja 24 sierpnia 2019

drabinka turniejowa - plik PDF

galeria (Facebook)

1/4 finału
Bartosz Kowalewski Piotr Kowalski 6:4, 6:0
Bartosz Stempień Jakub Izdebski 6:0, 6:0
Jakub Piotrowski Dariusz Turek 6:1, 6:0
Tomasz Nowacki Szymon Bugaj 6:0, 6:1
1/2 finału
Bartosz Kowalewski Bartosz Stempień 6:3, 7:5
Tomasz Nowacki Jakub Piotrowski 6:2, 6:1
Finał
Bartosz Kowalewski Tomasz Nowacki 6:4, 6:4
Finał turnieju pocieszenia
Jakub Izdebski Piotr Kowalski walkower
 


VI Grand Prix Skandy w grze pojedynczej - Puchar Silnej Woli 10 sierpnia 2019

drabinka turniejowa - plik PDF

galeria (Facebook)

1/2 finału
Marcin Podliński Jakub Piotrowski 6:3, 6:3
Bartosz Kowalewski Przemysław Zieliński 6:2, 6:1
Finał
Bartosz Kowalewski Marcin Podliński 7:5, 6:2
Finał turnieju pocieszenia
Tomasz Nowacki Dariusz Turek 6:1, 6:0
 


V Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy JML Joanna i Marcin Podlińscy 13-14 lipca 2019

drabinka turniejowa - plik PDF

galeria (część I, fot. Szymon Bugaj), galeria (część II) (Facebook)

1/4 finału
Piotr Łaguna Krzysztof Branecki 6:1, 6:2
Marcin Podliński Szymon Bugaj 6:2, 6:2
Robert Laskowski Dariusz Kardaś 6:2, 7:6
Przemysław Zieliński Dariusz Turek 6:1, 6:0
1/2 finału
Piotr Łaguna Marcin Podliński 6:1, 6:1
Robert Laskowski Przemysław Zieliński 7:5, 6:3
Finał
Robert Laskowski Piotr Łaguna 6:3, 6:3
Finał turnieju pocieszenia
Sebastian Mojsik Krzysztof Branecki 4:1 krecz
 


IV Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody Gabinetu Weterynaryjnego Janusza Bila 22 czerwca 2019 (finał 1 lipca 2019)

drabinka turniejowa - plik PDF

galeria (Facebook)

1/2 finału
Przemysław Zieliński Szymon Bugaj 6:0, 6:0
Piotr Łaguna Tomasz Nowacki 6:2, 6:1
Finał
Piotr Łaguna Przemysław Zieliński 6:0, 6:1
Finał turnieju pocieszenia
Jakub Piotrowski Jakub Izdebski 9:4
 


III Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy ABEA.PL Meble Biurowe 8-9 czerwca 2019 (finał 21 czerwca 2019)

drabinka turniejowa - plik PDF

galeria (Facebook)

1/4 finału
Piotr Łaguna Przemysław Zieliński 6:0, 5:7, 10:8
Dariusz Kardaś Jakub Izdebski 6:1, 6:0
Jakub Maroszyk Robert Pierzycki 2:6, 6:2, 10:8
Bartosz Kowalewski Michał Korwek 6:0, 6:0
1/2 finału
Piotr Łaguna Dariusz Kardaś 6:2, 6:2
Bartosz Kowalewski Jakub Maroszyk 6:0, 6:0
Finał
Piotr Łaguna Bartosz Kowalewski 7:5, 6:0
Finał turnieju pocieszenia
Przemysław Zieliński Jakub Piotrowski 9:3
 


II Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy DABRO Geodezja 26 maja 2019 (przełożony z 18 maja 2019, finał 4 czerwca 2019)

drabinka turniejowa - plik PDF

galeria (Facebook)

1/4 finału
Paweł Dąbrowski Przemysław Zieliński 6:4, 7:6
Bartosz Kowalewski Marcin Podliński 6:0, 6:1
Piotr Łaguna Andrzej Cegiełka 6:3, 4:0 krecz
Marek Roszkowski Dariusz Kardaś 6:2, 3:6, 10:6
1/2 finału
Bartosz Kowalewski Paweł Dąbrowski 6:3, 3:6, 10:8
Piotr Łaguna Marek Roszkowski 6:2, 6:3
Finał
Piotr Łaguna Bartosz Kowalewski 7:6, 6:4
Finał turnieju pocieszenia
Przemysław Wyszyński Marek Jędrzejczyk 6:0, 5:0 krecz
 


I Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy Witold Jacek Serafin Konstrukcje Drewniane 4-5 maja 2019 (finał 7 maja 2019)

drabinka turniejowa - plik PDF

galeria (Facebook)

1/4 finału
Przemysław Zieliński Marcin Witkowski 6:2, 6:1
Piotr Łaguna Jacek Kalinowski 6:2, 6:1
Artur Zientek Jakub Izdebski 6:1, 6:2
Bartosz Kowalewski Dariusz Kardaś 6:4, 6:7, 10:2
1/2 finału
Piotr Łaguna Przemysław Zieliński 6:4, 6:3
Bartosz Kowalewski Artur Zientek 6:0, 6:1
Finał
Piotr Łaguna Bartosz Kowalewski 7:5, 6:2
Finał turnieju pocieszenia
Marcin Podliński Jakub Piotrowski 6:2, 6:2
 


 

 

 

Cennik 2024
30 zł za godzinę - osoby niezrzeszone
20 zł za godzinę - członkowie klubu
Pełny cennik
 
Facebook

Ranking kroczący Grand Prix Skandy
2023/2024
(gra pojedyncza)
1.
Piotr Łaguna
176
2.
Przemysław Zieliński
168
3.
Łukasz Cieciórski

138

4.
Jakub Izdebski
136
5.
Krzysztof Kapiszka
96
6.
Bartosz Kowalewski
88
7.
Jakub Piotrowski
86
8.
Marcin Podliński
72
9.
Łukasz Klimuk
60
10. Mateusz Olszewski
45
Ranking Grand Prix Skandy
2024
(gra podwójna)
1.
Bartosz Kowalewski
88
2.
Łukasz Cieciórski
76
.
Przemysław Zieliński
76
4.
Dariusz Turek
60
.
Wojciech Wietrzykowski
60
6
Szymon Borowski
48
Rankingi TKKF Skanda
 
Tenis na Warmii i Mazurach
Skandę wspierają:
MPEC Olsztyn
DABRO Geodezja
Centrum Tenisa Ziemnego Mariusz Wróbel
ABEA Meble Biurowe
PHU Kasia
JML Joanna i Marcin Podlińscy
Pan Marcin
Hurtownia MADA
Fundacja Centrum Wsparcia Sportu Polska
Auto Salon Mazurek
Pertuś Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Ogrodniczego

Aktualności | Turnieje | Cennik | Galeria | Skanda | Dojazd | Kontakt

TKKF Skanda
10-457 OLSZTYN - ul. Wyszyńskiego 12A
500 036 039 -
kortyskanda@gmail.com