AktualnościTurniejeCennikGaleriaDojazdKontakt
tel. 89 533 02 15
Skanda

Wyniki Grand Prix Chłodni Olsztyn

Ranking GP Toyoty
2012/13
1.
Andrzej Lasota 120
2.
Andrzej Cegiełka 112
3.
Dariusz Kardaś 92
4.
Przemysław Zieliński 88
5.
Dariusz Turek 82
6.
Tomasz Chaciński 80
7.
Tomasz Trembicki 74
8.
Artur Głowacz 72
9.
Ireneusz Ziorkiewicz 48
Michał Smoczyński 48
Zobacz cały ranking


Ranking Pucharu Treeneo.com
2014
1.
Michał Smoczyński 80
2.
Witas Daszczuk 72
Piotr Łaguna 72
4.
Przemysław Zieliński 67
5.
Bartosz Kowalewski 56
6.
Tomasz Trembicki senior 55
7.
Szymon Borowski 54
8.
Przemysław Centkowski 48
Paweł Dąbrowski 48
10.
Karol Lesiński 36
Zobacz cały ranking

VI Grand Prix Chłodni Olsztyn - 26-27 września 2009

drabinka turniejowa - plik PDF

1/4 finału
Przemysław Zieliński Zdzisław Paliwoda 6:4, 6:2
Marcin Poroszewski Bartosz Cierach 6:2, 6:1
Tomasz Chaciński Andrzej Lasota 6:4, 6:2
Bartosz Kowalewski Dariusz Kardaś 6:0, 6:4
1/2 finału
Przemysław Zieliński Marcin Poroszewski 4:6, 6:2, 6:1
Bartosz Kowalewski Tomasz Chaciński 6:2, 3:3 krecz
Finał
Bartosz Kowalewski Przemysław Zieliński 6:3, 6:7, 6:0
Finał pocieszenia
Mirosław Badura Włodzimierz Amielańczyk 7:6, 6:1
 


V Grand Prix Chłodni Olsztyn - 5-6 września 2009

drabinka turniejowa - plik PDF

1/4 finału
Przemysław Zieliński Cyprian Paulanis 6:0, 6:0
Tomasz Chaciński Dariusz Turek 6:1, 6:0
Michał Boraczyński Andrzej Lasota 6:1, 6:3
Mirosław Badura Janusz Truskowski 6:3, 6:3
1/2 finału
Przemysław Zieliński Tomasz Chaciński 6:0, 7:6
Michał Boraczyński Mirosław Badura 6:2, 6:4
Finał
Michał Boraczyński Przemysław Zieliński 7:5, 6:3
Finał pocieszenia
Włodzimierz Amielańczyk Andrzej Lasota 6:4, 1:6, 10:6
 


IV Grand Prix Chłodni Olsztyn - 29-30 sierpnia 2009

drabinka turniejowa - plik PDF

1/4 finału
Przemysław Zieliński Bartosz Paderewski 6:1, 6:4
Andrzej Lasota Marek Wawrzyniak 6:4, 6:4
Bartosz Cierach Łukasz Marchalewski 7:6, 7:5
Mirosław Badura Wiesław Jaśkiewicz 6:0, 6:4
1/2 finału
Przemysław Zieliński Andrzej Lasota 7:5, 6:3
Mirosław Badura Bartosz Cierach 6:1, 6:3
Finał
Mirosław Badura Przemysław Zieliński 7:5, 1:0 krecz
Finał pocieszenia
Włodzimierz Amielańczyk Łukasz Marchalewski 9:7
 


III Grand Prix Chłodni Olsztyn - 11-12 lipca 2009

drabinka turniejowa - plik PDF

1/4 finału
Przemysław Zieliński Dariusz Kardaś 6:4, 5:7, 2:2 krecz
Mirosław Badura Tomasz Chaciński 6:3, 6:2
Michał Smoczyński Krzysztof Malinowski 6:3, 3:6, 6:2
Zdzisław Paliwoda Włodzimierz Amielańczyk 4:6, 7:6, 7:6
1/2 finału
Mirosław Badura Przemysław Zieliński 7:6, 6:4
Michał Smoczyński Zdzisław Paliwoda 6:2, 6:4
Finał
Michał Smoczyński Mirosław Badura 6:3, 6:3
Finał pocieszenia
Andrzej Lasota Arkadiusz Tuzik 7:5, 6:4

II Grand Prix Chłodni Olsztyn - 6-7 czerwca 2009

drabinka turniejowa - plik PDF

1/4 finału
Przemysław Zieliński Andrzej Lasota 6:1, 6:4
Mirosław Badura Zdzisław Lech 6:3, 6:0
Bartosz Kowalewski Janusz Truskowski 6:4, 6:0
Tomasz Chaciński Włodzimierz Amielańczyk 6:0, 6:1
1/2 finału
Mirosław Badura Przemysław Zieliński 7:6, 6:3
Bartosz Kowalewski Tomasz Chaciński 6:4, 6:2
Finał
Bartosz Kowalewski Mirosław Badura 2:6, 6:2, 6:1
Finał pocieszenia
Włodzimierz Amielańczyk Zdzisław Lech 9:0

I Grand Prix Chłodni Olsztyn - 9-10 maja 2009

drabinka turniejowa - plik PDF

1/4 finału
Przemysław Zieliński Piotr Pierzchała 6:2, 6:1
Dariusz Kardaś Wiesław Soluch 6:2, 6:3
Michał Smoczyński Bartosz Kowalewski 4:6, 6:0, 6:1
Mirosław Badura Włodzimierz Amielańczyk 6:1, 6:1
1/2 finału
Dariusz Kardaś Przemysław Zieliński 1:6, 7:5, 6:3
Michał Smoczyński Mirosław Badura 6:3, 7:6
Finał
Michał Smoczyński Dariusz Kardaś 2:6, 6:3 krecz
Finał pocieszenia
Tomasz Chaciński Arkadiusz Tuzik 6:0, 6:1

 

 

 

Cennik 2022
20 zł za godzinę - niedziele i święta
30 zł za godzinę - dni powszednie i soboty
20 zł za godzinę - członkowie klubu
Pełny cennik
 
Facebook

Ranking Grand Prix Skandy
na koniec sezonu 2022
(gra pojedyncza)
1.
Bartosz Kowalewski
240
2.
Przemysław Zieliński
210
3.
Jakub Piotrowski

152

4.
Jakub Chodkowski
96
5.
Andrzej Cegiełka
92
6.
Jakub Izdebski
78
7.
Marcin Podliński
58
8.
Anna Wojewoda
52
Dariusz Kardaś
52
  Wojciech Wietrzykowski
52
 
Ranking Grand Prix Skandy 2022
(gra podwójna)
1.
Wania Olejnik
96
Olivier Wróbel
96
3.
Dariusz Turek
84
Wojciech Wietrzykowski
84
5.
Jakub Chodkowski
68
Janusz Chodkowski
68
Rankingi TKKF Skanda
 
Tenis na Warmii i Mazurach
Skandę wspierają:
MPEC Olsztyn
DABRO Geodezja
Centrum Tenisa Ziemnego Mariusz Wróbel
ABEA Meble Biurowe
PHU Kasia
JML Joanna i Marcin Podlińscy
Pan Marcin
Hurtownia MADA
Jakub Izdebski
Ekspert Usługi Księgowe i Informatyczne Joanna Urban
Gabinet Weterynaryjny Janusza Bila
Auto Salon Mazurek
Pertuś Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Ogrodniczego
Gabinet Stomatologiczny Stomak Krystyna i Artur Marczyńscy
Markol Grawer
Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Rusinek

Aktualności | Turnieje | Cennik | Galeria | Skanda | Dojazd | Kontakt

TKKF Skanda
10-457 OLSZTYN - ul. Wyszyńskiego 12A
089 533 02 15 -
kortyskanda@gmail.com