AktualnościTurniejeCennikGaleriaDojazdKontakt
tel. 89 533 02 15
Skanda

Wyniki Grand Prix McDonald's

Ranking GP Skandy w grze podwójnej
2022
1.
Wania Olejnik 96
Olivier Wróbel 96
3.
Dariusz Turek 84
Wojciech Wietrzykowski 84
5.
Jakub Chodkowski 68
Janusz Chodkowski 68
7.
Jakub Izdebski 52
8.
Krzysztof Wowkonowicz 44
9..
Przemysław Zieliński 40
10.
Grzegorz Długokęcki 36
Zobacz cały ranking

VII Grand Prix McDonald's - 3 października 2009

pełne wyniki - plik PDF

1/4 finału

Bartosz Paderewski
Bartosz Stempień

Mirosław Badura
Przemysław Zieliński
6:3, 7:6
Krzysztof Malinowski
Michał Smoczyński
Michał Boraczyński
Andrzej Lasota
6:2, 7:5
Ryszard Jabłoński
Wiesław Soluch
Marek Jędrzejczyk
Grzegorz Senderowski
6:2, 6:1
Zdzisław Lech
Przemysław Sobiech
Włodzimierz Amielańczyk
Wiesław Jaśkiewicz
7:5, 4:6, 10:7
1/2 finału
Krzysztof Malinowski
Michał Smoczyński
Bartosz Paderewski
Bartosz Stempień
6:0, 4:6, 10:7
Ryszard Jabłoński
Wiesław Soluch
Zdzisław Lech
Przemysław Sobiech
6:2, 6:1
Finał
Krzysztof Malinowski
Michał Smoczyński
Ryszard Jabłoński
Wiesław Soluch
3:6, 6:3, 10:3
Finał pocieszenia

Michał Boraczyński
Andrzej Lasota

Włodzimierz Amielańczyk
Wiesław Jaśkiewicz
6:1, 4:6, 10:8
 


VI Grand Prix McDonald's - 19 września 2009

pełne wyniki - plik PDF

1/4 finału

Bartosz Cierach
Zdzisław Lech

Andrzej Lasota
Przemysław Zieliński
6:4, 7:5
Lech Jurczyk
Grzegorz Senderowski
Adrian Korzeb
Dariusz Przeradzki
6:3, 6:2
Witold Rakowski
Wiesław Soluch
Włodzimierz Amielańczyk
Wiesław Jaśkiewicz
6:3, 6:4
Tomasz Chaciński
Jacek Tomalik
Sergiusz Nawrocki
Janusz Truskowski
6:4, 6:4
1/2 finału
Bartosz Cierach
Zdzisław Lech
Lech Jurczyk
Grzegorz Senderowski
6:0, 6:1
Tomasz Chaciński
Jacek Tomalik
Witold Rakowski
Wiesław Soluch
0:6, 6:2, 10:7
Finał
Tomasz Chaciński
Jacek Tomalik
Bartosz Cierach
Zdzisław Lech
6:3, 1:6, 10:7
Finał pocieszenia
Andrzej Lasota
Przemysław Zieliński
Włodzimierz Amielańczyk
Wiesław Jaśkiewicz
3:6, 6:2, 13:11

V Grand Prix McDonald's - 22 sierpnia 2009

pełne wyniki - plik PDF

1/2 finału
Bartosz Paderewski
Bartosz Stempień
Witold Jarmulski
Andrzej Lasota
6:2, 6:1
Włodzimierz Amielańczyk
Wiesław Jaśkiewicz
Grzegorz Senderowski
Przemysław Zieliński
7:6, 6:4
Finał
Bartosz Paderewski
Bartosz Stempień
Włodzimierz Amielańczyk
Wiesław Jaśkiewicz
6:2, 6:3
Finał pocieszenia
Witold Jarmulski
Andrzej Lasota

Sergiusz Nawrocki
Janusz Truskowski

3:6, 6:0, 10:2
 


IV Grand Prix McDonald's - 18 lipca 2009

pełne wyniki - plik PDF

1/4 finału

Andrzej Lasota
Tomasz Chaciński

Fabian Borowski
Jakub Borowski
6:0, 6:0
Krzysztof Malinowski
Robert Podstawski
Janusz Truskowski
Sergiusz Nawrocki
6:2, 6:1
Bartosz Cierach
Zdzisław Lech
Jacek Krukowski
Maurycy Krukowski
3:6, 6:2, 18:16
Mirosław Badura
Przemysław Zieliński
Włodzimierz Amielańczyk
Wiesław Jaśkiewicz
7:5, 6:2
1/2 finału
Krzysztof Malinowski
Robert Podstawski
Andrzej Lasota
Tomasz Chaciński
6:2, 6:1
Mirosław Badura
Przemysław Zieliński
Bartosz Cierach
Zdzisław Lech
6:3, 6:1
Finał
Krzysztof Malinowski
Robert Podstawski
Mirosław Badura
Przemysław Zieliński
7:5, 4:6, 10:6
Finał pocieszenia
Włodzimierz Amielańczyk
Wiesław Jaśkiewicz
Janusz Truskowski
Sergiusz Nawrocki
6:1, 6:1

III Grand Prix McDonald's - 13 czerwca 2009

pełne wyniki - plik PDF

1/2 finału
Tomasz Chaciński
Jacek Tomalik
Włodzimierz Amielańczyk
Wiesław Jaśkiewicz
6:0, 6:0
Mirosław Badura
Wiesław Soluch
Ryszard Jabłoński
Andrzej Lasota
4:6, 6:1, 10:6
Finał
Mirosław Badura
Wiesław Soluch
Tomasz Chaciński
Jacek Tomalik
6:2, 6:1
O III miejsce
Ryszard Jabłoński
Andrzej Lasota

Włodzimierz Amielańczyk
Wiesław Jaśkiewicz

6:3, 6:7, 10:5


II Grand Prix McDonald's - 16 maja 2009

pełne wyniki - plik PDF

1/4 finału

Jakub Gorczewski
Maciej Gorczewski

Mirosław Badura
Przemysław Zieliński
6:4, 6:4
Wiesław Soluch
Andrzej Lasota
Grzegorz Senderowski
Marek Jędrzejczyk
6:0, 6:3
Michał Smoczyński
Dariusz Kardaś
Włodzimierz Amielańczyk
Wiesław Jaśkiewicz
6:2, 6:4
Jacek Tomalik
Tomasz Chaciński
Zdzisław Lech
Krzysztof Bartnikowski
6:0, 6:3
1/2 finału
Jakub Gorczewski
Maciej Gorczewski
Wiesław Soluch
Andrzej Lasota
6:2, 6:4
Michał Smoczyński
Dariusz Kardaś
Jacek Tomalik
Tomasz Chaciński
7:5, 7:6
Finał
Michał Smoczyński
Dariusz Kardaś
Jakub Gorczewski
Maciej Gorczewski
6:3, 6:2
Finał pocieszenia
Mirosław Badura
Przemysław Zieliński
Zdzisław Lech
Krzysztof Bartnikowski
6:0, 6:3

I Grand Prix McDonald's (o Puchary Skorpiona) - 1 maja 2009

pełne wyniki - plik PDF

1/4 finału

Jakub Osowski
Marcin Budźko

Tomasz Chaciński
Jacek Tomalik
3:6, 7:6, 10:3
Ryszard Jabłoński
Andrzej Lasota
Zbigniew Dąbkowski
Andrzej Pomianowski
6:2, 6:1
Andrzej Dembowski
Janusz Szajna
Bartosz Cierach
Krzysztof Malinowski
6:2, 6:2
Mirosław Badura
Przemysław Zieliński
Lech Smoczyński
Michał Smoczyński
7:5, 6:3
1/2 finału
Jakub Osowski
Marcin Budźko
Ryszard Jabłoński
Andrzej Lasota
6:0, 6:1
Andrzej Dembowski
Janusz Szajna
Mirosław Badura
Przemysław Zieliński
6:3, 6:1
Finał
Jakub Osowski
Marcin Budźko
Andrzej Dembowski
Janusz Szajna
6:3, 6:3
Finał pocieszenia
Robert Skierski
Wojciech Skierski
Włodzimierz Amielańczyk
Wiesław Jaśkiewicz
6:2, 6:2

 

 

Cennik 2022
20 zł za godzinę - niedziele i święta
30 zł za godzinę - dni powszednie i soboty
20 zł za godzinę - członkowie klubu
Pełny cennik
 
Facebook

Ranking Grand Prix Skandy
na koniec sezonu 2022
(gra pojedyncza)
1.
Bartosz Kowalewski
240
2.
Przemysław Zieliński
210
3.
Jakub Piotrowski

152

4.
Jakub Chodkowski
96
5.
Andrzej Cegiełka
92
6.
Jakub Izdebski
78
7.
Marcin Podliński
58
8.
Anna Wojewoda
52
Dariusz Kardaś
52
  Wojciech Wietrzykowski
52
 
Ranking Grand Prix Skandy 2022
(gra podwójna)
1.
Wania Olejnik
96
Olivier Wróbel
96
3.
Dariusz Turek
84
Wojciech Wietrzykowski
84
5.
Jakub Chodkowski
68
Janusz Chodkowski
68
Rankingi TKKF Skanda
 
Tenis na Warmii i Mazurach
Skandę wspierają:
MPEC Olsztyn
DABRO Geodezja
Centrum Tenisa Ziemnego Mariusz Wróbel
ABEA Meble Biurowe
PHU Kasia
JML Joanna i Marcin Podlińscy
Pan Marcin
Hurtownia MADA
Jakub Izdebski
Ekspert Usługi Księgowe i Informatyczne Joanna Urban
Gabinet Weterynaryjny Janusza Bila
Auto Salon Mazurek
Pertuś Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Ogrodniczego
Gabinet Stomatologiczny Stomak Krystyna i Artur Marczyńscy
Markol Grawer
Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Rusinek

Aktualności | Turnieje | Cennik | Galeria | Skanda | Dojazd | Kontakt

TKKF Skanda
10-457 OLSZTYN - ul. Wyszyńskiego 12A
089 533 02 15 -
kortyskanda@gmail.com