AktualnościTurniejeCennikGaleriaDojazdKontakt
tel. 89 533 02 15
Skanda

Wyniki turnieju Skanda Mikst 2013

Olsztyn Masters Mikst 2013 - mistrzostwa Olsztyna w grze mieszanej (pary losowane) - 29 września 2013

pełne wyniki - plik PDF

1/2 finału

Sandra Boraczyńska
Marek Jędrzejczyk

Marzena Truskowska
Mirosław Badura
6:4, 6:3
Monika Erzepki
Wiesław Jaśkiewicz
Elżbieta Suchowilska
Lech Smoczyński
6:4, 6:3
Finał
Sandra Boraczyńska Marek Jędrzejczyk

Monika Erzepki
Wiesław Jaśkiewicz

4:6, 6:2, 10:7
Mecz o III miejsce
Marzena Truskowska Mirosław Badura Elżbieta Suchowilska
Lech Smoczyński
4:6, 7:5, 10:5

IV towarzyski turniej Skanda Mikst w grze mieszanej - 11 sierpnia 2013

pełne wyniki - plik PDF

Mecze grupowe

Monika Erzepki
Mirosław Badura

Marzena Truskowska
Przemysław Zieliński
6:3, 6:2
Elżbieta Suchowilska
Lech Smoczyński
Marzena Truskowska
Przemysław Zieliński
7:6, 6:2
Mecz decydujący o miejscach 1-2
Monika Erzepki Mirosław Badura Elżbieta Suchowilska
Lech Smoczyński
6:3, 6:4

III towarzyski turniej Skanda Mikst w grze mieszanej - 4 sierpnia 2013

pełne wyniki - plik PDF
Finał

Monika Erzepki
Mirosław Badura

Elżbieta Suchowilska
Lech Smoczyński
7:6, 6:3
Mecz o III miejsce
Judyta Filar-Pieczkowska
Robert Pieczkowski
Lidia Trembicka
Tomasz Trembicki
6:0, 6:0 (walkower)

II towarzyski turniej Skanda Mikst w grze mieszanej - 2 czerwca 2013

pełne wyniki - plik PDF

Finał

Sandra Boraczyńska
Mirosław Badura

Monika Erzepki
Przemysław Zieliński
9:7
Mecz o III miejsce
Maria Bogdzio Bogusław Czarnecki Elżbieta Suchowilska
Lech Smoczyński
9:6
Mecz o V miejsce
Anna Burzyńska
Jacek Tomalik
Alina Kolendo
Bogusław Liśkiewicz
9:6

I towarzyski turniej Skanda Mikst w grze mieszanej - 12 maja 2013

pełne wyniki - plik PDF

Wybrane mecze grupowe (każdy z każdym)

Ewelina Warykiewicz
Bogusław Liśkiewicz

Anna Burzyńska
Bogusław Czarnecki
9:8 (10-5)
Judyta Filar-Pieczkowska
Robert Pieczkowski
Małgorzata Pieczkowska
Janusz Pieczkowski
9:1
Monika Erzepki
Przemysław Zieliński
Ewelina Warykiewicz
Bogusław Liśkiewicz
9:2
Małgorzata Pieczkowska
Janusz Pieczkowski
Anna Burzyńska
Bogusław Czarnecki
9:7
Mecz decydujący o miejscach 1-2
Monika Erzepki Przemysław Zieliński Judyta Filar-Pieczkowska
Robert Pieczkowski
9:7
Mecz decydujący o miejscach 3-4
Ewelina Warykiewicz
Bogusław Liśkiewicz
Małgorzata Pieczkowska
Janusz Pieczkowski
9:5

 

 

 

Cennik 2022
20 zł za godzinę - niedziele i święta
30 zł za godzinę - dni powszednie i soboty
20 zł za godzinę - członkowie klubu
Pełny cennik
 
Facebook

Ranking Grand Prix Skandy
na koniec sezonu 2022
(gra pojedyncza)
1.
Bartosz Kowalewski
240
2.
Przemysław Zieliński
210
3.
Jakub Piotrowski

152

4.
Jakub Chodkowski
96
5.
Andrzej Cegiełka
92
6.
Jakub Izdebski
78
7.
Marcin Podliński
58
8.
Anna Wojewoda
52
Dariusz Kardaś
52
  Wojciech Wietrzykowski
52
 
Ranking Grand Prix Skandy
na koniec sezonu 2022
(gra podwójna)
1.
Przemysław Zieliński
128
2.
Dariusz Turek
124
3.
Jakub Chodkowski
116
Janusz Chodkowski
116
5.
Wania Olejnik
96
Olivier Wróbel
96
Rankingi TKKF Skanda
 
Tenis na Warmii i Mazurach
Skandę wspierają:
MPEC Olsztyn
DABRO Geodezja
Centrum Tenisa Ziemnego Mariusz Wróbel
ABEA Meble Biurowe
PHU Kasia
JML Joanna i Marcin Podlińscy
Pan Marcin
Hurtownia MADA
Jakub Izdebski
Ekspert Usługi Księgowe i Informatyczne Joanna Urban
Gabinet Weterynaryjny Janusza Bila
Auto Salon Mazurek
Pertuś Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Ogrodniczego
Gabinet Stomatologiczny Stomak Krystyna i Artur Marczyńscy
Markol Grawer
Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Rusinek

Aktualności | Turnieje | Cennik | Galeria | Skanda | Dojazd | Kontakt

TKKF Skanda
10-457 OLSZTYN - ul. Wyszyńskiego 12A
089 533 02 15 -
kortyskanda@gmail.com