AktualnościTurniejeCennikGaleriaDojazdKontakt
tel. 500 036 039
Skanda

Wyniki turniejów Seniorów Olsztyna 2023

Klasyfikacja Seniorów
2023
+ 50
1.
Lech Wąsowski 152
2.
Mirosław Bujnowski 136
3.
Adam Gala 120
Klasyfikacja Seniorów
2023
open
1.
Jakub Izdebski 128
2.
Łukasz Klimuk 126
3. Michał Plichtowski 68
Klasyfikacja Seniorów
2023
panie
1. Karolina Lewandowska 48
2. Maja Nykiel 40
3. Karolina Nowak-Kowalska 36
Zobacz całe rankingi:
+50
open
panie

V turniej Seniorów Olsztyna w grze pojedynczej - 16-17 września 2023

drabinki turniejowe - plik PDF

Finał kategorii powyżej 50 lat
Mariusz Rutkowski Lech Wąsowski 6:1, 6:4
Finał kategorii open
Jakub Izdebski Łukasz Klimuk 6: , 6:
Gra pojedyncza kobiet
nie rozgrywano

IV turniej Seniorów Olsztyna w grze pojedynczej - 12-13 sierpnia 2023



drabinki turniejowe - plik PDF

Finał kategorii powyżej 50 lat
Lech Wąsowski Adam Gala 7:5, 6:4
Finał kategorii open
Bartosz Kowalewski Jakub Izdebski 6:0, 6:1
Gra pojedyncza kobiet
nie rozgrywano

III turniej Seniorów Olsztyna w grze pojedynczej - 15-16 lipca 2023



drabinki turniejowe - plik PDF

Finał kategorii powyżej 50 lat
Mirosław Bujnowski Dariusz Turek 6:1, 6:2
Finał kategorii open
Przemysław Zieliński Jakub Izdebski 7:5, 6:1
Gra pojedyncza kobiet
nie rozgrywano

II turniej Seniorów Olsztyna w grze pojedynczej - 17-18 czerwca 2023



drabinki turniejowe - plik PDF

Finał kategorii powyżej 50 lat
Tomasz Chaciński Mirosław Bujnowski 6:0, 6:1
Decydujący mecz kategorii open
Mirosław Bujnowski Leszek Żbikowski 7:5, 6:1
Gra pojedyncza kobiet
nie rozgrywano


I turniej Seniorów Olsztyna w grze pojedynczej - 13-14 maja 2023


drabinki turniejowe - plik PDF

Finał kategorii powyżej 50 lat
Robert Popławski Adam Gala 6:2, 6:3
Decydujący mecz kategorii open
Robert Popławski Michał Korwek 6:2, 6:4
Decydujący mecz gry pojedynczej kobiet
Karolina Lewandowska Maja Nykiel 6:2, 6:2

 

 

Cennik 2024
30 zł za godzinę - osoby niezrzeszone
20 zł za godzinę - członkowie klubu
Pełny cennik
 
Facebook

Ranking kroczący Grand Prix Skandy
na koniec sezonu 2023
(gra pojedyncza)
1.
Jakub Piotrowski
174
2.
Przemysław Zieliński
150
3.
Dariusz Kardaś

140

4.
Piotr Łaguna
128
5.
Bartosz Kowalewski
104
6.
Marcin Podliński
82
7.
Krzysztof Kapiszka
76
8.
Dariusz Turek
64
9.
Jakub Izdebski
62
10. Michał Plichtowski
55
 
Ranking Grand Prix Skandy
klasyfikacja końcowa 2023
(gra podwójna)
1.
Dariusz Turek
164
2.
Karolina Lewandowska
156
3.
Wojciech Wietrzykowski
140
4.
Przemysław Zieliński
136
5.
Jakub Chodkowski
116
Janusz Chodkowski
116
Rankingi TKKF Skanda
 
Tenis na Warmii i Mazurach
Skandę wspierają:
MPEC Olsztyn
DABRO Geodezja
Centrum Tenisa Ziemnego Mariusz Wróbel
ABEA Meble Biurowe
PHU Kasia
JML Joanna i Marcin Podlińscy
Pan Marcin
Hurtownia MADA
Fundacja Centrum Wsparcia Sportu Polska
Auto Salon Mazurek
Pertuś Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Ogrodniczego

Aktualności | Turnieje | Cennik | Galeria | Skanda | Dojazd | Kontakt

TKKF Skanda
10-457 OLSZTYN - ul. Wyszyńskiego 12A
500 036 039 -
kortyskanda@gmail.com