AktualnościTurniejeCennikGaleriaDojazdKontakt
tel. 89 533 02 15
Skanda

Archiwum aktualności z roku 2009

Grand Prix Skandy rozstrzygnięte

Wraz z ostatnim turniejem dobiegła końca rywalizacja w Grand Prix Skandy. Po pierwsze miejsce sięgnął Mirosław Badura. Drugie miejsce przypadło Tomaszowi Chacińskiemu, trzecie - Przemysławowi Zielińskiemu. Za nimi uplasowali się Andrzej Lasota, Włodzimierz Amielańczyk, Michał Smoczyński, Wiesław Jaśkiewicz oraz Bartosz Stempień.

Szczególne gratulacje należą się Włodkowi Amielańczykowi, ktory jako jedyny wystartował we wszystkich turniejach!

Dodano: 11 października 2009

Rosyjska Ruletka

Ostatni tegoroczny turniej dla Wojciecha Buraczyńskiego. Wygrał on rywalizację na tie-breaki, wyprzedzając Tomasza Chacińskiego, Bartosza Stempnia, Włodzimierza Amielańczyka, Janusza Rososińskiego i Wiesława Jaśkiewicza.

Dodano: 11 października 2009

Koniec rywalizacji deblistów

Rozegrano ostatni, siódmy turniej cyklu deblowego McDonald's Grand Prix. Turniej wygrali Michał Smoczyński i Krzysztof Malinowski, pokonując w finale Ryszarda Jabłońskiego i Wiesława Solucha 3:6, 6:3, 10:3. Trzecie miejsce zajęli Zdzisław Lech i Przemysław Sobiech, czwarte - Bartosz Paderewski i Bartosz Stempień. Rywalizację w pocieszeniu rozstrzygnęli na swoją korzyść Andrzej Lasota i Michał Boraczyński.

Turniej wyłonił końcową klasyfikację deblistów. Grand Prix wygrał Andrzej Lasota, przed Tomaszem Chacińskim, Wiesławem Soluchem, Przemysławem Zielińskim, Mirosławem Badurą, Jackiem Tomalikiem oraz Wiesławem Jaśkiewiczem i Włodzimierzem Amielańczykiem.

W sobotę 10 października o godzinie 10 ostatni turniej sezonu - Rosyjska Ruletka. Zapraszamy graczy o mocnych nerwach - specjalistów tie-breaka!

Dodano: 4 października 2009

Cykl Grand Prix Chłodni zakończony

W weekend rozegrano szósty i ostatni turniej cyklu Grand Prix Chłodni Olsztyn w grze pojedynczej. Imprezę wygrał Bartosz Kowalewski, po zwycięstwie 6:3, 6:7, 6:0 nad Przemysławem Zielińskim. Trzecie miejsce przypadło wspólnie Tomaszowi Chacińskiemu i Marcinowi Poroszewskiemu. Turniej pocieszenia tym razem dla Mirosława Badury, przed Włodzimierzem Amielańczykiem i Januszem Truskowskim. Wyłoniona została ostateczna kolejność Grand Prix Chłodni: wygrał Przemysław Zieliński, przed Mirosławem Badurą, Tomaszem Chacińskim, Bartoszem Kowalewskim, Andrzejem Lasotą, Włodzimierzem Amielańczykiem, Michałem Smoczyńskim i Dariuszem Kardasiem.

To jeszcze nie koniec rywalizacji na Skandzie. W sobotę 3 października o godzinie 10 rozpocznie się ostatni turniej deblistów z cyklu Grand Prix McDonald's, a tydzień później tradycyjny turniej dla miłośników tie-breaka - Rosyjska Ruletka.

Dodano: 27 września 2009

Sukces Tomasza Chacińskiego i Jacka Tomalika

Szósty turniej deblistów z cyklu McDonald's Grand Prix wygrali Tomasz Chaciński i Jacek Tomalik. W zaciętym finale (6:3, 1:6, 10:7) okazali się oni lepsi od Bartosza Cieracha i Zdzisława Lecha. Trzecie miejsce zajęli Wiesław Soluch i Witold Rakowski (Iława), czwarte - Grzegorz Senderowski i Lech Jurczyk. Turniej pocieszenia wygrali Andrzej Lasota i Przemysław Zieliński, przed Wiesławem Jaśkiewiczem i Włodzimierzem Amielańczykiem.

W sobotę 26 września Skanda zaprasza na turniej Grand Prix Chłodni Olsztyn w grze pojedynczej.

Dodano: 20 września 2009

Puchary Prezydenta Olsztyna rozdane!

Zakończyły się mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego seniorów starszych o Puchary Prezydenta Olsztyna. Tytuły mistrzowskie zdobyli Mirosław Badura (powyżej 50 lat), Michał Smoczyński (powyżej 40 lat) i Robert Laskowski (open). Srebrne medale przypadły Wiesławowi Jaśkiewiczowi (50), Wojciechowi Rynkiewiczowi (40) i Romanowi Żurkowskiemu (open), a brązowe - Lechowi Złotkowskiemu i Zdzisławowi Lechowi (50), Tomaszowi Chacińskiemu i Zdzisławowi Paliwodzie (40) oraz Bartoszowi Stempniowi i Przemysławowi Zielińskiemu (open). We wspólnym dla wszystkich kategorii turnieju pocieszenia triumfował Andrzej Lasota, przed Włodzimierzem Amielańczykiem.

Jednocześnie wyłoniono zwycięzców cyklu Grand Prix Seniorów Starszych. Wśród 60-latków najlepszy okazał się Jerzy Jabłoński, wśród 50-latków Mirosław Badura (wygrał wszystkie cztery turnieje!), w kategorii powyżej 40 lat Tomasz Chaciński, a w kategorii open Przemysław Zieliński.

W sobotę 19 września o godzinie 9 Skanda zaprasza na turniej deblowy z cyklu McDonald's Grand Prix.

Dodano: 13 września 2009

Mistrzostwa Województwa Seniorów Starszych o Puchary Prezydenta Olsztyna

W sobotę 12 września o godzinie 9 Skanda zaprasza na tradycyjne mistrzostwa województwa amatorów w seniorskich kategoriach wiekowych. Gra toczyć się będzie w grupach powyżej 60 lat, powyżej 50 lat, powyżej 40 lat oraz w kategorii open. Puchary dla najlepszych ufundował Prezydent Olsztyna, nagrody rzeczowe zapewnia OZGraf. Turniej będzie zarazem podsumowaniem rywalizacji o Grand Prix Seniorów Starszych w tych kategoriach wiekowych.

Dodano: 6 września 2009

Powrót Michała Boraczyńskiego

Po dłuższej nieobecności zawitał na korty Skandy dawny mistrz Mastersa Michał Boraczyński i nawiązując do swoich sukcesów siegnął po kolejne turniejowe zwycięstwo. Tym razem jego łupem padło piąte rozdanie Grand Prix Chłodni Olsztyn w grze pojedynczej. W finale Michał pokonał Przemysława Zielińskiego 7:5, 6:3. Trzecim miejscem podzielili się Tomasz Chaciński i niezmiennie obecny w czołówce Mirosław Badura. W finale pocieszenia zmierzyli się Włodzimierz Amielańczyk i Andrzej Lasota; górą był Włodek - 6:4, 1:6, 10:6.

Dodano: 6 września 2009

Niepokonany Mirek

Co weekend na Skandzie, to sukces Mirosława Badury. Tym razem triumfował on w czwartym turnieju z cyklu Grand Prix Chłodni Olsztyn w grze pojedynczej. Finał turnieju zakończył się przedwcześnie z powodu niedyspozycji Przemysława Zielińskiego przy stanie 7:5, 1:0 dla Mirka Badury. Trzecie miejsce przypadło wspólnie Andrzejowi Lasocie i Bartoszowi Cierachowi, a najlepszy w turnieju pocieszenia okazał się Włodzimierz Amielańczyk, przed morążaninem Łukaszem Marchalewskim.

W sobotę 5 września o godzinie 9 rozpocznie się rywalizacja w kolejnym turnieju Grand Prix Chłodni.

Dodano: 30 sierpnia 2009

Wygrana Paderewskiego i Stempnia

Piąty turniej deblowy z cyklu McDonald's Grand Prix wygrali Bartosz Paderewski i Bartosz Stempień, po finałowym zwycięstwie nad Włodzimierzem Amielańczykiem i Wiesławem Jaśkiewiczem 6:2, 6:3. Trzecie miejsce przypadło Grzegorzowi Senderowskiemu i Przemysławowi Zielińskiemu. Mistrzami pocieszenia okazali się Witold Jarmulski i Andrzej Lasota, przed Januszem Truskowskim i Sergiuszem Nawrockim. Nieobecny w turnieju Mirosław Badura pozostaje liderem klasyfikacji Grand Prix Skandy, Andrzej Lasota został liderem klasyfikacji deblistów.

W sobotę 29 sierpnia o godzinie 9 na Skandzie rozpocznie się kolejna odsłona singlowego cyklu Grand Prix Chłodni. Zapraszamy!

Dodano: 23 sierpnia 2009

Turniej Grand Prix Seniorów Starszych

Turniej Grand Prix Seniorów Starszych o nagrody OZGraf. rozegrano w trzech kategoriach wiekowych. W finale kategorii powyżej 50 lat Mirosław Badura pokonał Andrzeja Wojewodę 1:6, 6:2, 10:7. Trzeci był Andrzej Lasota, czwarty - Marek Wawrzyniak. W kategorii powyżej 40 lat najlepszy okazał się Tomasz Chaciński, przed Cezarym Kondratowiczem, Włodzimierzem Amielańczykiem i Ireneuszem Górskim. W finale kategorii open Przemysław Zieliński pokonał Bartosza Stempnia 6:4, 7:5, trzecie miejsce przypadło Łukaszowi Marchalewskiemu, czwarte - Pawłowi Matrackiemu. Pocieszenie, wspólne dla wszystkich kategorii, wygrał Janusz Truskowski.

Na najbliższy turniej Skanda zaprasza w sobotę 22 sierpnia o godzinie 9. Rywalizować będą debliści w piątej odsłonie cyklu McDonald's Grand Prix.

Dodano: 16 sierpnia 2009

Gra podwójna dla Krzysztofa Malinowskiego i Roberta Podstawskiego

Czwarty turniej deblowego cyklu o Grand Prix McDonald’s wygrała para Krzysztof Malinowski/Robert Podstawski. Aktualny mistrz UWM i jego trener pokonali w finale Mirosława Badurę i Przemysława Zielińskiego 7:5, 4:6, 10:6. Trzecie miejsce przypadło Andrzejowi Lasocie i Tomaszowi Chacińskiemu, czwarte – Bartoszowi Cierachowi i Zdzisławowi Lechowi. Turniej pocieszenia padł łupem Włodzimierza Amielańczyka i Wiesława Jaśkiewicza.

Przed amatorami tenisa ze Skandy kilka tygodni przerwy. Najbliższa impreza to turniej seniorów starszych w czterech kategoriach wiekowych o nagrody OZGraf., na który zapraszamy w sobotę 15 sierpnia o godzinie 9.

Dodano: 23 lipca 2009

Kolejna wygrana Michała Smoczyńskiego

Trzeci turniej cyklu Grand Prix Chłodni Olsztyn zakończył się wygraną Michała Smoczyńskiego, który w finale pokonał lidera skandowskiej klasyfikacji Mirosława Badurę 6:3, 6:3. Pocieszenie padło łupem Andrzeja Lasoty. Do tytularnego sponsora upominków dla najlepszych dołączyli darczyńcy prywatni - tenisiści z Londynu - oraz olsztyńska firma Visimind.

W najbliższą sobotę 18 lipca o godzinie 9 Skanda zaprasza na turniej deblowy z cyklu McDonald's Grand Prix. Warto zagrać, bo to ostatnia propozycja przed niemal miesięczną wakacyjną przerwą!

Dodano: 12 lipca 2009

Żywiec dla Mirka Badury

Bezapelacyjnym zwycięzcą Pucharu Żywca okazał się Mirosław Badura. W finale pokonał on Przemysława Zielińskiego 6:1, 6:4, a dalsze miejsca zajęli Jędrzej Domaszewicz z Legionowa i Tomasz Chaciński. Turniej pocieszenia wygrał Bartosz Kowalski, który wygrał w finale z Wlodzimierzem Amielańczykiem 9:4.

Mirek Badura pozostaje niezagrożonym liderem klasyfikacji Grand Prix Skandy i pewnie zmierza po tytuł. Najbliższa okazja do powiększenia dorobku w kolejną sobotę 11 lipca, w trzecim turnieju z cyklu Grand Prix Chłodni w grze pojedynczej.

Dodano: 5 lipca 2009

4 lipca: Puchar Żywca

W sobotę 4 lipca o godzinie 9 Skanda zaprasza amatorów na turniej singlowy o Puchar Żywca.

Dodano: 22 czerwca 2009

Badura i Smoczyński najlepszymi seniorami

Drugi turniej cyklu Grand Prix Seniorów Starszych o nagrody OZGraf. rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych. Rywalizację wśród tenisistów powyżej 50 lat rozstrzygnął na swoją korzyść Mirosław Badura, ktory pokonał w finale Andrzeja Wojewodę. Trzeci był Andrzej Lasota. W kategorii open najlepszy okazał się Michał Smoczyński. Drugie miejsce przypadło Tomaszowi Chacińskiemu, trzecie - Arkadiuszowi Tuzikowi. Wspólny dla obu grup turniej pocieszenia wygrał Lech Złotkowski z Mrągowa.

Dodano: 22 czerwca 2009

Deszczowy debel

Wobec trudnych, deszczowych warunków, trzecią odsłonę rywalizacji w Grand Prix deblistów o nagrody McDonald's przeniesiono do hali "Leśnej". Najlepsi okazali się Mirosław Badura i Wiesław Soluch, którzy w finale pokonali Tomasza Chacińskiego i Jacka Tomalika 6:2, 6:1. Trzecia była para Andrzej Lasota i Ryszard Jabłoński, czwarta - Włodzimierz Amielańczyk i Wiesław Jaśkiewicz. Andrzej Lasota został liderem klasyfikacji deblowej, a Mirosław Badura nadal lideruje w Grand Prix Skandy.

W sobotę 20 czerwca o godzinie 9 Skanda zaprasza seniorów starszych na kolejne zmagania o nagrody OZGraf w czterech kategoriach wiekowych - powyżej 60 lat, 50 lat, 40 lat i 30 lat.

Dodano: 14 czerwca 2009

Chłodnia dla Bartka Kowalewskiego

Drugi turniej cyklu Grand Prix Chłodni w grze pojedynczej wygrał Bartosz Kowalewski. Pokonał on w finale Mirosława Badurę 2:6, 6:2, 6:1. W finale pocieszenia Włodzimierz Amielańczyk pokonał Zdzisława Lecha 9:0. Mirek Badura niezmiennie utrzymuje się na czele klasyfikacji Grand Prix Skandy.

W najbliższą sobotę o godzinie 9 trzeci turniej deblowego cyklu McDonald's Grand Prix.

Dodano: 7 czerwca 2009

Wygrana Natalii Amielańczyk

Z okazji Dnia Dziecka na Skandzie miały okazję rywalizować dziewczęta w turnieju młodzieżowym. Turniej wygrała Natalia Amielańczyk, która w dramatycznym, niemal dwuipółgodzinnym finale, pokonała Dominikę Sztomberską 4:6, 7:5, 6:3. Trzecie miejsce przypadło Mai Świątek, czwarte - Asi Tym.

Po krótkiej przerwie Skanda ponownie zaprasza dorosłych amatorów. W sobotę 6 czerwca o godzinie 9 rozpocznie się II turniej z cyklu Grand Prix Chłodni Olsztyn w grze pojedynczej.

Dodano: 1 czerwca 2009

Najbliższe turnieje

Dorośli gracze zasłużyli na tydzień odpoczynku. W najbliższy weekend Skanda zaprasza dzieci i młodzież do lat 16 na turniej z okazji Dnia Dziecka. Zawody rozpoczną się w niedzielę 31 maja o godzinie 12.

W kolejną sobotę 6 czerwca o godzinie 9 rozpocznie się II turniej cyklu Grand Prix Chłodni Olsztyn w grze pojedynczej.

Dodano: 25 maja 2009

Jabłoński, Badura, Chaciński zwycięzcami

Turniej otwierający Grand Prix Seniorów Starszych wygrali: Jerzy Jabłoński (kategoria powyżej 60 lat), Mirosław Badura (powyżej 50 lat) oraz Tomasz Chaciński (połączone grupy powyżej 30 i 40 lat). We wspólnym pocieszeniu triumfował Zdzisław Lech. Mirosław Badura powrócił na pozycję lidera Grand Prix Skandy.

Dodano: 25 maja 2009

Turniej seniorów starszych

W sobotę 23 maja o godzinie 9 zostanie zainaugurowany cykl Grand Prix Seniorów Starszych o nagrody OZGraf. Rywalizacja - w grze pojedynczej - toczyć się będzie w czterech kategoriach wiekowych: powyżej 30 lat, 40 lat, 50 lat i 60 lat. Zapraszamy!

Dodano: 17 maja 2009

Debel dla Smoczyńskiego i Kardasia

Drugi turniej deblowego cyklu McDonald's Grand Prix zakończył się wygraną Michała Smoczyńskiego i Dariusza Kardasia, którzy pokonali w finale braci Macieja i Jakuba Gorczewskich z Brodnicy. Michał Smoczyński objął prowadzenie zarówno w klasyfikacji deblistów, jak i klasyfikacji Grand Prix Skandy.

Dodano: 17 maja 2009

Debliści na start!

W sobotę 16 maja o godzinie 9 ponownie zapraszamy specjalistów gry podwójnej - na drugi turniej cyklu McDonald's Grand Prix.

Dodano: 10 maja 2009

Michał Smoczyński zwycięzcą turnieju

Pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Chłodni Olsztyn wygrał Michał Smoczyński. Jego finałowy przeciwnik Dariusz Kardaś doznał kontuzji i zmuszony był poddać mecz przy stanie 1:1 w setach. W pocieszeniu najlepszy okazał się Tomasz Chaciński. W rywalizacji uczestniczyło przeszło dwudziestu tenisistów-amatorów z całego województwa, w tym czteroosobowa ekipa z Mrągowa.

Dodano: 10 maja 2009

Rusza Grand Prix Chłodni

W sobotę 9 maja o godz. 9 zapraszamy na pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Chłodni Olsztyn w grze pojedynczej.

Dodano: 5 maja 2009

Puchary Skorpiona i PHU Kasia zdobyte!

Triumfatorami pierwszych turniejów zostali Jakub Osowski i Marcin Budźko (deblowy Puchar Skorpiona) oraz Michał Głowacz (Puchar PHU Kasia w grze pojedynczej). Jakub Osowski został pierwszym liderem klasyfikacji Grand Prix Skandy.

Dodano: 5 maja 2009

Inauguracja cyklu turniejów

W najbliższy weekend zapraszamy na dwa turnieje: dla deblistów Puchar Skorpiona
(i walka o pierwsze punkty klasyfikacji McDonald's Grand Prix) w piątek 1 maja o godz. 9,
dla specjalistów gry pojedynczej - turniej o Puchary PHU Kasia w sobotę 2 maja,
również o 9. Zapraszamy!

Dodano: 20 kwietnia 2009

Zapraszamy na korty Skandy w nowym sezonie

Nadal uczestniczymy w rozgrywkach ATP (Amatorski Tenis Polski). Ofertę turniejową rozszerzamy o dodatkową kategorię seniorów starszych (powyżej 30 lat).
Zapoznaj się z harmonogramem turniejów.

Dodano: 1 marca 2009

 

Cennik 2022
20 zł za godzinę - niedziele i święta
30 zł za godzinę - dni powszednie i soboty
20 zł za godzinę - członkowie klubu
Pełny cennik
 
Facebook

Ranking Grand Prix Skandy
na koniec sezonu 2022
(gra pojedyncza)
1.
Bartosz Kowalewski
240
2.
Przemysław Zieliński
210
3.
Jakub Piotrowski

152

4.
Jakub Chodkowski
96
5.
Andrzej Cegiełka
92
6.
Jakub Izdebski
78
7.
Marcin Podliński
58
8.
Anna Wojewoda
52
Dariusz Kardaś
52
  Wojciech Wietrzykowski
52
 
Ranking Grand Prix Skandy
na koniec sezonu 2022
(gra podwójna)
1.
Przemysław Zieliński
128
2.
Dariusz Turek
124
3.
Jakub Chodkowski
116
Janusz Chodkowski
116
5.
Wania Olejnik
96
Olivier Wróbel
96
Rankingi TKKF Skanda
 
Tenis na Warmii i Mazurach
Skandę wspierają:
MPEC Olsztyn
DABRO Geodezja
Centrum Tenisa Ziemnego Mariusz Wróbel
ABEA Meble Biurowe
PHU Kasia
JML Joanna i Marcin Podlińscy
Pan Marcin
Hurtownia MADA
Jakub Izdebski
Ekspert Usługi Księgowe i Informatyczne Joanna Urban
Gabinet Weterynaryjny Janusza Bila
Auto Salon Mazurek
Pertuś Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Ogrodniczego
Gabinet Stomatologiczny Stomak Krystyna i Artur Marczyńscy
Markol Grawer
Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Rusinek

Aktualności | Turnieje | Cennik | Galeria | Skanda | Dojazd | Kontakt

TKKF Skanda
10-457 OLSZTYN - ul. Wyszyńskiego 12A
089 533 02 15 -
kortyskanda@gmail.com

statystyka