AktualnościTurniejeCennikGaleriaDojazdKontakt
tel. 89 533 02 15
Skanda

Aktualności

Przemek zwycięzcą Ruletki

Ostatni oficjalny turniej sezonu 2018 - Rosyjska Ruletka - na kortach Skandy zakończony! W walce o puchary Hurtowni bielizny MADA zmierzyło się jedenaście osób, rozgrywając kilkadziesiąt pojedynków systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych tie-breaków. Po wygranej rok temu w Rosyjskiej Ruletce przez Pana Szymonka, tym razem triumf przypadł Przemkowi Zielińskiemu, który pozostał niepokonany w całym turnieju. Walka była jednak niezmiernie zacięta - dość powiedzieć, że ustalając ostateczną klasyfikację aż trzykrotnie trzeba było skorzystać z dodatkowej tabelki pomiędzy graczami o identycznym dorobku punktowym. Drugie miejsce przypadło ostatecznie Pawłowi Dąbrowskiemu, a trzecie - jakżeby inaczej - Andrzejowi Cegiełce! Tuż za podium tym razem Marcin Podliński. Na duże pochwały zasłużył piąty w Ruletce Artur Zientek, który zapowiedział już w przyszłym sezonie walkę o najwyższe cele na Skandzie, a jego dyspozycja każe potwierdzić, że nie są to czcze przechwałki. Kolejne miejsce przypadły Bartkowi Cierachowi, Jakubowi Piotrowskiemu, Adamowi Gali, Monice Erzepki i Darkowi Turkowi. Drugą dziesiątkę otworzył Szymon Borowski.

Turniej odbył się przy pięknej pogodzie, w jakże odmiennych od zeszłorocznych okolicznościach. Pulę nagrodową wzbogaciły jabłka ufundowane przez Pana Szymona. Jak zawsze, tylko nieco z sobotnich emocji możemy odtworzyć z galerii zdjęć, niemniej na pewno warto do niej zajrzeć.

Aura pozwala jeszcze na grę na kortach, tak więc zapraszamy do kontaktu pod numerem 89 533-02-15. Niewykluczone, że w najbliższy weekend odbędą się towarzyskie gry o nieoficjalnym charakterze turniejowym.

Dodano: 17 października 2018

Czas na Rosyjską Ruletkę! Uwaga - o godzinie 9!

I oto upłynął już niemal w pełni kolejny sezon tenisowy na Skandzie... Ostatni turniejowy akcent to tradycyjna tie-breakowa Rosyjska Ruletka, organizowana przy wsparciu sponsorskim hurtowni bielizny MADA (podziękowania dla Jacka Tomalika!). Na ten turniej zapraszamy w sobotę 13 października o godzinie 9. Tytułu broni Pan Szymon.

Uwaga! Pierwotna godzina zostaje zmieniona z 10, z uwagi na rozgrywany tego samego dnia inauguracyjny turniej halowego cyklu tie-breakowego DABRO Cup (korty przy ulicy Jodłowej). Do zoabczenia na tie-breakach!

Dodano: 9 października 2018

Turniej MPEC dla Tomka Nowackiego i Piotra Łaguny, Rafał Urban mistrzem deblowego Grand Prix

Debliści rywalizowali w minioną sobotę na Skandzie już po raz ostatni w cyklu Grand Prix. Siódmy turniej Grand Prix - o nagrody i medale ufundowane przez MPEC Olsztyn - wygrali Tomasz Nowacki i wracający po kontuzji Piotr Łaguna, w finale pokonując triumfatorów dwóch poprzednich imprez - Bartka Kowalewskiego i Darka Kardasia (6:3, 7:6). Do końca trwała walka o tytuł mistrza cyklu Grand Prix, a kolejność na dalszych miejscach przesądziła, że triumfatorem został Rafał Urban. Rafał w ostatnim turnieju był czwarty (grając w parze z aktualnym wicemistrzem województwa w grze podwójnej Pawłem Dąbrowskim), a jego jedyny rywal Szymon Borowski (w parze z Przemkiem Zielińskim) - trzeci. Turniej pocieszenia padł łupem znanej pary Ryszard Jabłoński (pocieszenie? z takim nazwiskiem?) i Wiesław Soluch, ale i w tym turnieju walki nie zabrakło. Ryszard i Wiesław wyprzedzili bezpośrednio Bartka Cieracha i kolejnego leworęcznego zawodnika Bogusia Czarneckiego, a kolejne miejsca przypadły wybuchowej mieszance doświadczenia i młodości - Wiesławowi Jaśkiewiczowi i Jakubowi Piotrowskiemu (eksperci wróżą temu duetowi wielką przyszłość) oraz deblowi pań - Karolinie Lewandowskiej i Marzence Truskowskiej.

Przybliżmy nieco charakterystyczną sylwetkę mistrza Grand Prix. Rafał Urban należy do pokolenia, które korty Skandy zna od połowy lat 90-tych ubiegłego stulecia, pamięta więc epokę największych sukcesów takich tenisistów, jak Jacek Leman, Mirosław Badura, Marek Grzeszczuk, Piotr Multan czy Piotr Tomczyk, by wymienić tylko niektórych. Urodzony 13 listopada 1979, szybko zdobył uznanie skuteczną, agresywną grą, w której niebanalnym argumentem był leworęczny cios forhendowy, zapewniający cenne zwycięstwa singlowe i kilkakrotny udział w turniejach Masters. W ostatnich latach Rafał wyspecjalizował się w grze podwójnej, często grywając w parze z bratem Robertem. W 2016 wygrał dwa turnieje deblowego Grand Prix, a w klasyfikacji generalnej był czwarty, rok temu również z dwoma triumfami turniejowymi uplasował się na trzecim miejscu klasyfikacji. Mistrzostwo Grand Prix 2018 zawdzięcza przede wszystkim grze na równym i wysokim poziomie - jednemu zwycięstwu turniejowemu (w parze z Robertem Podstawskim), pięciu finałom (!) i wreszcie ubiegłotygodniowemu czwartemu miejscu. Poza Robertem Podstawskim w cyklu Grand Prix triumfatorowi partnerowali po tej samej stronie kortu Robert Urban, Marcin Rapacki, Tomasz Nowacki i wreszcie Paweł Dąbrowski. Oby Rafał okazał się godnym następcą mistrzów debla z 2012 - Tomasza Chacińskiego i Pana Marka Jędrzejczyka! Gratulacje!

Dodano: 9 października 2018

Deblowe ostatki MPEC

W sobotę 6 października o godzinie 10 (!) rusza siódmy i ostatni turniej cyklu Grand Prix Skandy w grze podwójnej. Sponsorem upomników jest olsztyńskie MPEC, a kibice z uwagą będą śledzić przede wszystkim walkę o pierwsze miejsce w klasyfikacji deblowego Grand Prix: Rafał Urban wyprzedza obecnie Szymona Borowskiego o 12 punktów. Wszystko jeszcze jest możliwe! Zapraszamy do udziału!

Dodano: 4 października 2018

Tytuł w mikstach ponownie dla Państwa Uli i Szymona

Nie doszło do sensacji w szóstych mistrzostwach Olsztyna w grze mieszanej, które w elitarnym gronie rozegrane zostały w ostatnią sobotę września. Do obrony tytułu przystąpiła para Urszula Kopeć i Szymon Borowski, znani i utytyłowani specjaliści gier podwójnych i mieszanych, z bogatą oczywiście także karierą singlową. Po serii spotkań, w których potu i łez, a przede wszystkim zaciętej i wyrównanej walki, nie brakowało, pani Ula i pan Szymonek triumfowali, wyprzedzając Anetę Bąkowską z Tomkiem Warownym (w tej konfiguracji to z pewnością debiut, jakże udany, na Skandzie) oraz Olę Rzentkowską z Wiesławem Jaśkiewiczem. Tuż za podium uplasowali się Karolina Lewandowska i Grzegorz Senderowski, mocno chwaleni przez obserwatorów za elegancję gry i mądrość taktyczną. Wszystkim parom czołówki należą się serdeczne gratulacje!

Niestety, zabrakło tym razem na starcie m.in. dwojga popularnych rakiet mikstowych - Pani Marzenki i Pana Marka, daremnie więc ich szukać w naszej turniejowej galerii. Z pewnością powalczą o czołowe miejsca za rok!

Dodano: 4 października 2018

Mistrzostwa Olsztyna w grze mieszanej

Turniej Olsztyn Masters Mikst - mistrzostwa Olsztyna w grze mieszanej - już na stałe wpisał się do wrześniowego kalendarza tenisowych imprez Skandy. Po raz szósty zawodniczki i zawodnicy przystąpią do rywalizacji w sobotę 29 września o godzinie 9. Tytułu bronią Urszula Kopeć i Szymon Borowski i jak wynika z nieoficjalnych informacji, zamierzają ponownie stanąć wspólnie na najwyższym stopniu podium. Czy ktoś im zagrozi? Wśród oczekiwanych graczy nie brak znanych nazwisk, by wymienić choćby Olę Rzentkowską, Marka Jędrzejczyka czy Wiesława Jaśkiewicza, więc tytuł pozostaje sprawą otwartą. Zapraszamy!

Dodano: 26 września 2018

Masters Grand Prix Skandy w grze pojedynczej - kolejny skalp Bartosza Kowalewskiego

Do bogatej kolekcji tytułów, zdobytych w bieżącym sezonie na kortach Skandy, Bartek Kowalewski dorzucił najbardziej prestiżowy - mistrzostwo Mastersa Grand Prix Skandy, przejmując słynny przechodni puchar ufundowany przed kilku laty przez Tomka Trembickiego. W całym turnieju Bartek nie stracił seta, pokonując w grupie kolejno Pawła Tetycha (nietypowy mecz otwarcia), Andrzeja Cegiełkę (najbardziej zacięty mecz całego turnieju) i Tomasza Nowackiego, w półfinale Darka Kardasia i wreszcie w finale ponownie Tomka Nowackiego. Po raz pierwszy od przywrócenia turnieju Masters w 2014 finał zakończył się już po dwóch setach - było 6:2, 6:2 dla Bartka.

Drugą grupę wygrał Przemek Zieliński, przed Darkiem Kardasiem, Bartkiem Cierachem i Kubą Piotrowskim. W półfinale Przemek uległ Tomkowi Nowackiemu 2:6, 6:1, 7:10 i zajął ostatecznie trzecie miejsce. Czwarty był Darek Kardaś, piąty - po efektownym zwycięstwie nad Bartkiem Cierachem - Andrzej Cegiełka z Bartoszyc. Siódme miejsce, jak przed rokiem, zajął Paweł Tetych (do decydującego meczu z nim nie przystąpił Jakub Piotrowski).

Turniej rozegrano w pierwszych dniach jesiennego ochłodzenia, przy nieprzyjemnym wietrze, niemniej na pewno pozostanie w pamięci graczy i kibiców, wśród których podkreślić trzeba obecność ubiegłorocznej szóstej rakiety Masters, Janusza Bila. Niestety, zabrakło w tym roku kilku graczy, którzy wywalczyli awans - wyjazdy, kontuzje i inne okoliczności sprawiły, że nie mogli zagrać Szymon Borowski, Piotr Łaguna, Marcin Rapacki (triumfator w 2016) i Paweł Dąbrowski. Z pewnością ponownie powalczą o miejsce w ósemce za rok.

Zapraszamy do facebookowej galerii z turnieju.

Dodano: 26 września 2018

Jacek Leman zwycięzcą Masters, w kategorii open najlepszy Bartek Kowalewski

Turniej seniorów Olsztyna w grupie 50-latków - o puchary PHU Kasia - miał charakter imprezy Masters, dla wyróżnionej, najlepszej grupy zawodników. Pogoda wymusiła przeniesienie rywalizacji na niedzielę, a ostatecznie z uprawnionych tenisistów jeden nie wystąpił - Marek Szymański. Najlepszy okazał się Jacek Leman, który bez straty seta pokonał wszystkich rywali. Drugie miejsce zajął doskonale dysponowany Darek Turek, przed Januszem Bilem. Wiesław Jaśkiewicz tym razem poza podium.

W grupie open nie zebrała się wystarczająca liczba zainteresowanych graczy spełniających wymogi regulaminowe Masters i rozegrano turniej dla wszystkich chętnych. Kolejny raz w tym sezonie wygrał Bartek Kowalewski, po niezwykle zaciętej walce pokonując Bartosza Cieracha. Trzeci był Jakub Piotrowski.

Dodano: 19 września 2018

Turniej Masters Seniorów powyżej 50 lat

W najbliższą sobotę 15 września o godzinie 9 rozpocznie się ostatni turniej w cyklu rywalizacji Seniorów Olsztyna. W walce o trofea sportowe ufundowane przez PHU Kasia w turnieju Masters - dla najlepszych i regularnie biorących udział w turniejach - zmierzą sie zawodnicy kategorii powyżej 50 lat. Prawo udziału w Masters uzyskali: Jacek Leman, Wiesław Jaśkiewicz, Janusz Bil, Dariusz Turek i Marek Szymański.

Niestety, wobec spełnienia wymogów regulaminowych przez zbyt małą liczbę tenisistów kategorii open, zawody w tej grupie nie będą miały charakteru prestiżowego turnieju Masters. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, także tych graczy spośród 50-latków, którzy prawa startu w Mastersie swojej kategorii nie uzyskali. Również kategoria open przystąpi do rywalizacji w sobotę 15 września o godzinie 9.

Dodano: 11 września 2018

Sukces Pani Marzenki w Iławie

Znana nie od dziś z kortów Skandy Pani Marzena Truskowska nie zwalnia tempa! Po ubiegłotygodniowym brązowym medalu mistrzostw województwa, zdobytym w parze z Moniką Erzepki, w miniony weekend była grającym kapitanem reprezentacji Olsztyna w prestiżowym turnieju miast w Iławie. Mimo osłabionego liczbowo składu Marzena, korzystając również ze wsparcia lidzbarskiego, poprowadziła swoją ekipę do tytułu mistrzowskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodano: 11 września 2018

Bartek Kowalewski zwycięzcą turnieju Pana Marcina

Na ostatnich zmaganiach w cyklu Grand Prix Skandy w grze pojedynczej nie zabrakło tenisowych znakomitości, a to z pewnością za sprawą renomy sponsora - popularnego Pana Marcina. Z tej elity zwycięsko wyszedł Bartek Kowalewski, który w finale pokonał Przemka Zielińskiego 6:2, 7:5, a wcześniej popisał się m.in. wyeliminowaniem Pawła Tetycha (po raz kolejny w tym sezonie) i Piotra Kowalskiego. Trzecie miejsce zajęli wspólnie Tomek Nowacki i Darek Kardaś. W turnieju pocieszenia najlepszy okazał się ...Pan Marcin Rapacki (!!!), przed Panem Szymonkiem Borowskim (powtórka finału mistrzostw Jarot 2015) oraz Bartkiem Cierachem i Jakubem Piotrowskim. W meczu 1/8 finału, uznanym za najciekawszy dotychczas pojedynek sezonu 2018 na Skandzie, Marcin Poroszewski pokonał Andrzeja Cegiełkę, broniąc w supertie-breaku kilka piłek meczowych.

Turniejowi towarzyszył poczęstunek grillowy, który dla jednych stał się okazją świętowania, a dla innych odreagowania niepowodzenia w walce o Masters. Ostatecznie do czołowej ósemki sezonu w cyklu Grand Prix Skandy awans wywalczyli: 1. Przemysław Zieliński (260 pkt.), 2. Tomasz Nowacki (178), 3. Bartosz Kowalewski (160 w 4 turniejach) i Paweł Dąbrowski (160 w 5 turniejach), 5. Dariusz Kardaś (126), 6. Andrzej Cegiełka (122), 7. Piotr Łaguna i Szymon Borowski (po 118). Rezerwowymi zawodnikami zostali: 9. Bartosz Cierach (111) i 10. Marcin Rapacki (104). Gratulujemy!

Zapraszamy do facebookowej galerii zdjęć z turnieju.

Dodano: 11 września 2018

Ósmy turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody Pana Marcina

W sobotę 8 września o godzinie 9 rusza na Skandzie kolejny, ósmy już turniej cyklu Grand Prix w grze pojedynczej. Walka o nagrody ufundowane przez Pana Marcina będzie już ostatnią okazją zdobycia upragionego miejsca w elitarnej gronie uczestników Mastersa. Walka zapowiada się fascynująco! Zapraszamy!

Dodano: 6 września 2018

Miniony weekend...

Wróćmy jeszcze na chwilę do pierwszego weekendu września, jakże bogatego w turniejowe wydarzenia na kortach Skandy. Deblowym zmaganiom towarzyszyły tym razem wyjątkowe emocje, ale jakże mogło być inaczej w obecności Andrzeja Cegiełki, Leszka Wąsowskiego czy Bartosza Cieracha, żeby wymienić tylko kilka nazwisk. Kto wie, czy jednak największym hitem nie był start - po dłuższej przerwie - Janusza Truskowskiego, wielokrotnego medalisty misytrzostw Polski rzeczoznawców. W pierwszej rundzie publikę zeelektryzował szczególnie mecz pomiędzy Andrzejem Cegiełką i Piotrem Kowalskim a Bartoszem Cierachem i Wiesławem Jaśkiewiczem, wygrany przez tych pierwszych, reprezentantów Centrum Tenisa Ziemnego Mariusza Wróbla. Półfinałowe rywalizacje rozstrzygnęły na swoją korzyść duety Bartek Kowalewski z Darkiem Kardasiem, eliminując Pana Szymonka i Przemka Zielińskiego, oraz eksperymentalnie zestawiona para: Tomek Nowacki i lider klasyfikacji deblowej R. Urban. Zdołali oni pokonać Andzreja i Piotra. W finale dosłownie wióry leciały z piłek (i rakiet), a dwa tie-breaki padły łupem Bartka i Darka, którzy tym samym triumfowali w deblowym Grand Prix drugi raz z rzędu. Zasłużenie w turnieju pocieszenia wygrali natomiast Mariusz Rutkowski i wspomniany Janusz Truskowski. Rafał Urban pozostał na czele klasyfikacji deblowej, a nawet nieco się na pozycji lidera umocnił, zyskując kolejne cenne cztery punkty przewagi nad Panem Szymonkiem. Najlepsze pary odebrały puchary z rąk samego sponsora Krzysia Kawczyńskiego.

Charytatywny turniej, połączony ze zbiórką na operację dwuletniej Zosi, rozegrano w formule "każdy z każdym". Do najładniejszych spotkań turnieju zaliczyć należy mecz Jacka Lemana z Jakubem Piotrowskim, stanowiący rzadki kontrast stylowy i pokoleniowy. Znakomicie wypadł także Paweł Tetych. W decydującym o końcowej wygranej pojedynku Przemek Zieliński zdołał pokonać Bartosza Cieracha, kolejne miejsca przypadły Jakubowi, Jackowi i Pawłowi. Z wielką radością korty gościły Zosię wraz z rodzicami, był także osobiście sponsor pamiątek sportowych z firmy PHU Kasia.

Wreszcie dwa słowa o finale siódmego Grand Prix w singlu o nagrody firmy Autoserwis Stempień. Liczna publiczność obserwowała mecz z zainteresowaniem, chociaż do rozgrywki przystąpiło dwóch graczy nierozstawionych. Ostatecznie Krzysztof Malinowski pokonał Bartka Kowalewskiego, momentami popisując się taktyką czwartkową na wysokim poziomie. Puchary wręczył Pan Grzegorz.

Dodano: 6 września 2018

Weekendowi zwycięzcy: Krzysztof Malinowski, Bartek Kowalewski i Darek Kardaś, Przemek Zieliński

W sobotę i niedzielę nadrobiono na Skandzie zaległości turniejowe, a przede wszystkim rozegrano dwa kolejne turnieje. Więcej szczegółów niebawem, na razie tylko krótkie komunikaty: finał siódmego Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o nagrody firmy Auto Serwis Stempień wygrał Krzysztof Malinowski, pokonując 6:3, 6:4 Bartosza Kowalewskiego. Bartek, mając za partnera Darka Kardasia, triumfował natomiast w szóstym turnieju deblowego Grand Prix o nagrody Autosalonu Mazurek, a dalsze miejsca przypadły parom: Tomasz Nowacki/Rafał Urban (porażka finałowa 6:7, 6:7), Szymon Borowski/Przemek Zieliński, Andrzej Cegiełka/Piotr Kowalski. Wreszcie w niedzielnym singlowym turnieju charytatywnym, połączonym ze zbiórką na operację dwuletniej Zosi Czernieckiej, pierwszy był Przemek Zieliński, przed Bartkiem Cierachem, Jakubem Piotrowskim i Jackiem Lemanem. Więcej o zbiórce dla Zosi, do wsparcia której serdecznie namawiamy, można przeczytać na specjalnej stronie internetowej.

Dodajmy, że Pani Marzenka Truskowska w parze z Moniką Erzepki zdobyła brązowy medal mistrzostw województwa kobiet w grze podwójnej! Serdecznie gratulujemy!

Dodano: 3 września 2018

Wiele tenisa w pierwszy wrześniowy weekend

Pierwszy weekend września na Skandzie zapowiada się wyjątkowo interesująco. W sobotę 1 września o godzinie 9 rozpocznie się VI turniej Grand Prix w grze podwójnej o nagrody firmy Auto Salon Mazurek. Z kolei w niedzielę 2 września, również o 9, ponownie na Skandzie pomagać będziemy chorej Zosi w ramach turnieju charytatywnego. Turniej, rozgrywany w grze pojedynczej, ma charakter otwarty, a na najlepszych czekać będą pamiątkowe puchary, ufundowane przez PHU Kasia. Również w niedzielę zaległy finał VII Grand Prix Skandy w singlu zagrają Bartosz Kowalewski i Krzysztof Malinowski. Zapraszamy do gry i kibicowania!

Dodano: 28 sierpnia 2018

W finale VII Grand Prix Skandy Bartek Kowalewski z Krzyśkiem Malinowskim

Wiele emocji towarzyszyło niedzielnym rozgrywkom VII Grand Prix Skandy o nagrody firmy Auto Serwis Stempień. Stawiła się liczna grupa zawodników, walczących o kolejne punkty rankingowe do Mastersa oraz bogate upominki sponsora. W pierwszej rundzie uwagę widzów skupiał zwłaszcza piękny pojedynek Pawła Dąbrowskiego z Krzysztofem Stypułkowskim (6:1, 7:5 dla Pawła), wyróżniali się grą także Andrzej Cegiełka z Bartoszyc (przekonująca wygrana z Jakubem Piotrowskim), Bartosz Cierach (zwycięstwo nad Darkiem Turkiem) oraz Marcin Poroszewski (porażka po ładnym meczu z długo na Skandzie nieobecnym Krzysztofem Malinowskim). W ćwierćfinałach Bartek Kowalewski nieznacznie wygrał z Panem Szymonem Borowskim, najwyżej rozstawionym w turnieju, wicelidera rozstawienia Andrzeja Cegiełkę wyeliminował Krzysiek Malinowski, Paweł Dąbrowski pokonał Bartosza Cieracha i wreszcie Piotr Łaguna wygrał z Tomkiem Nowackim. W walce o finał Kowalewski wygrał z Dąbrowskim 6:3, 6:2, natomiast mecz Malinowskiego i Łaguny skończył się nieco przed czasem - w supertie-breaku Piotr doznał kontuzji i poddał pojedynek. Finał wstępnie zaplanowano na niedzielę 2 września. W turnieju pocieszenia najlepszy okazał się główny sponsor - Bartek Stempień, który w finale pokonał Marcina Poroszewskiego 9:7.

Układ wyników sprawił, że nieobecny w turnieju Przemek Zieliński zapewnił sobie ponownie wygraną w cyklu Grand Prix Skandy w grze pojedynczej w sezonie 2018. Walka o pozostałe miejsca w czołówce, a przede wszystkim o prawo gry w turnieju Masters, trwa w najlepsze. W tej chwili ósmy jest Bartek Cierach, który goniących go Darka Kardasia i Marcina Rapackiego wyprzedza odpowiednio o 12 i 16 punktów.

Dodano: 28 sierpnia 2018

VII turniej Grand Prix Skandy o nagrody Auto Serwis Stempień przeniesiony na niedzielę!

W sobotę 25 sierpnia o 9 rozpocząć się miał kolejny turniej - już siódmy - z cyklu Grand Prix Skandy w grze pojedynczej, który tym razem sponsoruje znana i ceniona firma Auto Serwis Stempień. Niestety, opady deszczu komplikują sytuację i początek zawodów zostaje przesunięty na niedzielę 26 sierpnia na godzinę 9. Zapraszamy!

Dodano: 25 sierpnia 2018

Witamy po przerwie!

Drodzy skandowicze, miło nam powitać Was ponownie na stronie internetowej! Tym razem pod adresem kortyskanda.pl dzielić będziemy się aktualnościami, wynikami, rankingami i galeriami, licząc, że będziecie naszymi stałymi gośćmi. Zapraszamy!

Dodano: 24 sierpnia 2018

Archiwum aktualności z roku 2017
Archiwum aktualności z roku 2016
Archiwum aktualności z roku 2015
Archiwum aktualności z roku 2014
Archiwum aktualności z roku 2013
Archiwum aktualności z roku 2012
Archiwum aktualności z roku 2011
Archiwum aktualności z roku 2010

Archiwum aktualności z roku 2009

 

Cennik 2022
20 zł za godzinę - niedziele i święta
30 zł za godzinę - dni powszednie i soboty
20 zł za godzinę - członkowie klubu
Pełny cennik
 
Facebook

Ranking Grand Prix Skandy
na koniec sezonu 2022
(gra pojedyncza)
1.
Bartosz Kowalewski
240
2.
Przemysław Zieliński
210
3.
Jakub Piotrowski

152

4.
Jakub Chodkowski
96
5.
Andrzej Cegiełka
92
6.
Jakub Izdebski
78
7.
Marcin Podliński
58
8.
Anna Wojewoda
52
Dariusz Kardaś
52
  Wojciech Wietrzykowski
52
 
Ranking Grand Prix Skandy
na koniec sezonu 2022
(gra podwójna)
1.
Przemysław Zieliński
128
2.
Dariusz Turek
124
3.
Jakub Chodkowski
116
Janusz Chodkowski
116
5.
Wania Olejnik
96
Olivier Wróbel
96
Rankingi TKKF Skanda
 
Tenis na Warmii i Mazurach
Skandę wspierają:
MPEC Olsztyn
DABRO Geodezja
Centrum Tenisa Ziemnego Mariusz Wróbel
ABEA Meble Biurowe
PHU Kasia
JML Joanna i Marcin Podlińscy
Pan Marcin
Hurtownia MADA
Jakub Izdebski
Ekspert Usługi Księgowe i Informatyczne Joanna Urban
Gabinet Weterynaryjny Janusza Bila
Auto Salon Mazurek
Pertuś Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Ogrodniczego
Gabinet Stomatologiczny Stomak Krystyna i Artur Marczyńscy
Markol Grawer
Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Rusinek

Aktualności | Turnieje | Cennik | Galeria | Skanda | Dojazd | Kontakt

TKKF Skanda
10-457 OLSZTYN - ul. Wyszyńskiego 12A
089 533 02 15 -
kortyskanda@gmail.com